SĪKDATNES

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatne ir neliela teksta datne, ko tīmekļa vietne saglabā Jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad Jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties Jūsu pieteikumvārdu un iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi Jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

Ar sīkdatnēm saistītā informācija netiek izmantota, lai Jūs personiski identificētu, un dati par Jūsu navigāciju ir mūsu kontrolē. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas tikai un vienīgi tam mērķim, kas norādīts šeit.

Sīkdatņu veidi

Sesijas sīkdatnes - ir pagaidu sīkdatnes, kas tiek saglabātas lietotāja ierīcē uz laiku, līdz lietotājs pamet tīmekļa vietni vai aizver programmatūru (interneta pārlūku);

Pastāvīgās sīkdatnes - tiek saglabātas lietotāja ierīce uz laiku, kas norādīts faila parametros vai līdz brīdim, kad lietotājs tās manuāli izdzēš; Ārējo vienību sīkdatnes . Šie faili ļauj pielāgot reklāmu atbilstoši lietotāja vēlmēm un paradumiem. Tie arī sniedz iespēju novērtēt reklāmas efektivitāti (piemēram, saskaitīt, cik cilvēki ir noklikšķinājuši uz reklāmas un atvēruši tīmekļa vietni).

Kā atteikties no sīkdatņu saņemšanas?

Lielākajai daļai pārlūkprogrammu var norādīt, ka nevēlaties saņemt sīkdatnes vispār vai tikai no kādas specifiskas tīmekļa vietnes. Visas mūsdienu pārlūkprogrammas ļauj mainīt sīkdatņu saņemšanas iestatījumus. Šie iestatījumi parasti ir pieejami pārlūkprogrammas opciju vai preferenču izvēlnē.

© SIA Soho Group
Lāčplēša iela 87
Rīga, LV - 1011
Visas tiesības aizsargātas
Klientu apkalpošanas tālrunis: +371 66116000
E-pasts: sohocredit@sohocredit.com

Mājas lapā sohocredit.lv tiek izmantotas sīkdatnes. Nospiediet šeit, lai uzzinātu vairāk. Turpinot lietot šo mājas lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. PIEKRĪTU x