Вопросы и ответы

 • Jā, Jūs varat atmaksāt aizdevumu pirms termiņa, galvenais, veiciet atmaksu aizdevuma atmaksas termiņa ietvaros.
 • Tādā gadījumā Jums ir iespēja pagarināt aizdevuma atmaksas termiņu uz 30 kalendārajām dienām. Lai to izdarītu, Jums jāpārskaita pagarināšanas maksa uz SIA “SOHO Group” norēķinu kontu. Skatiet šeit .
 • Ja Jums ir aktīvs aizdevums, tad papildu summu aizņemties nav iespējams.
 • Ja nauda Jūsu bankas kontā nav ieskaitīta laika posmā līdz 30 minūtēm, lūdzu, sazinieties ar mums pa klientu apkalpošanas tālruni - 66116000 darba dienās no plkst. 8.00 līdz 20.00 un brīvdienās un svētku dienās no 10.00 līdz 18.00, vai rakstiet mums uz e-pastu sohocredit@sohocredit.com.

  Ja Jūs saņēmāt ziņu par pozitīvu lēmumu un Jūsu bankas konts ir Swedbank, Luminor Bank vai Citadele bankā, tad naudu savā bankas kontā saņemsiet laika posmā līdz 15 minūtēm pēc pieteikuma izskatīšanas.
  Ja Jūsu bankas konts atrodas citā bankā, naudas saņemšana var ilgt 1 – 3 dienas, taču lūdzu ņemiet vērā, ka reālais pārskaitījuma ātrums ir tiešā mērā atkarīgs no katras individuālās bankas.
 • Konta numuru ir iespējams nomainīt pārskaitot 0.01 EUR no sava jaunā bankas konta uz "SIA SOHO Group" kontu, maksājuma mērķī norādot šādu informāciju -"Konta maiņa”
  Nepieciešamā informācija maksājuma veikšanai šeit
 • E-pasta adresi var nomainīt, pārskaitot no profilā reģistrētā bankas konta 0.01 EUR uz SIA "SOHO Group" kontu, maksājuma mērķī norādot jauno e-pasta adresi, piemēram, aaaaa@bbbb.cc <-šeit norādiet savu jauno e-pasta adresi.

  Nepieciešamā informācija maksājuma veikšanai šeit
 • Lai veiktu uzvārda maiņu, Jums jāveic 0.01 EUR maksājums uz mūsu kontu, maksājuma pamatojumā norādot- "Uzvārda maiņa": šeit

  Klienta profilā tiks reģistrēts Jūsu jaunais uzvārds, kas būs norādīts maksātāja datos.
 • Jā, tomēr šādā gadījumā Jums būs jāsedz visi valūtas konvertēšanas izdevumi.
 
© SIA Soho Group
Lāčplēša iela 87
Rīga, LV - 1011
Visas tiesības aizsargātas
Klientu apkalpošanas tālrunis: +371 66116000
E-pasts: sohocredit@sohocredit.com

Mājas lapā sohocredit.lv tiek izmantotas sīkdatnes. Nospiediet šeit, lai uzzinātu vairāk. Turpinot lietot šo mājas lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. PIEKRĪTU x